HAKKIMIZDA

Bir mobilya ne çok şey ifade eder hayatımızda. Uzun gece sohbetleri, kısa şekerlemeler ya da huzur bulacağınız bir rahatlık. Herkes nefes alacağı ve koşarak dönmek isteyeceği bir ev ortamı hayal eder işte bu hayalinizi oluşturmanızda size yardımcı olacak Colores Mobilya sıcak yuvanızın vazgeçilmez ismidir.
2015 yılında kurulan markamız kısa süre içerisinde ürün çeşitliliği ve kalitesi ile müşterilerini renkli dünyasına dahil etmeyi başarmıştır. Hizmet kalitesindeki özeni ile gönüllerde taht kurmayı başaran markamız geniş ürün yelpazesi ile evini hayalleriyle buluşturmak isteyenlerin öncelikli tercihi haline gelmiştir.

Evine Aşkla Bağlı Olanların Adresi : Evimiz en özel alanımızdır. Bu alanımızı renklendirirken konforumuzu arttıracak hem şık hem kaliteli mobilyalara ihtiyaç duyarız. İşte markamız sizlere tam olarak bunları sunmaktadır. En heyecanlı başlangıçlara ve yeni bir yaşam alanı oluşturmak isteyenlere eşlik eden Colores Mobilya artık evinize dönmek için bahaneler üretmenize sebep olacak. Konforuna kolayca alışacağınız mobilyalarınız ile evinizde ihtişamlı görüntülere ulaşacaksınız. İşini aşkla yapanların oluşturduğu Colores ailesi, uzun akşam yemeklerinize ve yorgun iş dönüşlerinize eşlik edecek rahatlığı üstün hizmet kalitesi ile sizlere ulaştırmaktadır.

Misyonumuz :

Ev demek huzur, rahatlık ve özgürlük demektir. Sizlere tüm bunları bir arada sunacak uygun mobilyaları tek bir çatı altında buluşturmak ise Colores Mobilya’nın işidir. Gelişen sektörün yakından takipçisi olan Colores son teknoloji ile sizler için tasarlanmış mobilyaları beğeninize sunmaktadır. İşini aşkla yapan ve evine aşkla bağlananların buluştuğu adres olan Colores üstün hizmet kalitesini çalışanlarına verdiği eğitimlerle desteklemekte ve satış sonrası hizmetlerini büyük titizlikle yerine getirmektedir.

Vizyonumuz:

Kapımızı kapattığımızda her duygumuzu ortaya döktüğümüz evlerimiz ruhumuza ve rahatlığımıza göre dizayn edilmeyi hak ederler. Bu düşünce ile Colores Mobilya kıymetli tüm anlarınızı yaşadığınız yuvanıza uygun mobilyaları sizlerle buluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük titizlikle yaklaşan Colores çalışanları sizleri en doğru tercihinize yönlendirerek rüyalarınızı süsleyen ev dekorasyonuna ulaşmanıza yardımcı olurlar. Satış sonrası hizmet alanında başarısını ortaya koymuş olan markamız ihtiyaçlarınızı doğru ve hızlı şekilde yerine getirmek için tüm yolculuk esnasında sizlere destek olmaktadırlar.